Kurumsal

Evos Basım, Ankara'nın köklü matbaacılarından Evliyagil ve Osmanbeyoğlu ailelerinin ortak girişimiyle 1999 yılında kurulmuştur. Matbaacılık sektöründe her iki ailenin de mesleklerine vermiş oldukları önem ve kalite anlayışı, bu oluşumu tecrübelerinin ve bilgilerin birleşmesiyle daha da ileriye taşımaktadır.


Evos Basım, kurulduğu günden bu yana gelişen teknolojiyle birlikte makina parkını en yüksek verimlilik ve kaliteli hizmet için sürekli yenilemektedir.

Tesisimiz tabaka ofset ve web ofset baskı teknolojisi ile; kitap, dergi, broşür, takvim, insert vb. baskı işlerini en kaliteli ve en hızlı şekilde müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ


Matbaa sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Evos Basım ve Yayın İnşaat Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti. geniş ürün yelpazesiyle müşterilerinin ihtiyaçlarına en kısa sürede, maksimum kalitede çözümler sunar.

Evos Basım ve Yayın İnşaat Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti. müşterilerinin beklentilerini karşılayacak kalitede hizmet vererek, tamamen müşteri memnuniyetinin sağlanmasını başarmayı görev edinmiştir.

 
3WTURK CMS v7.0